Zpět

Mgr. Antonín Rozsypal, Ph.D.

IT manažer, ON Semiconductor

Něco málo o mě

Narodil jsem se před 42 lety v Olomouci. Ale už po šesti týdnech se moji rodiče přestěhovali do malebného valašského městečka Rožnov pod Radhoštěm a zde jsem prožil své dětství. Vychodil jsem zde základní školu i gymnázium. Mládí jsem strávil v nedaleké vesnici Hutisko-Solanec, kde rodiče koupili rodinný domek. Po magisterských studiích na Masarykově univerzitě v Brně jsem pokračoval v postgraduálním studiu na univerzitě v USA, kde jsem i krátce pracoval. Po čase ale zvítězila touha po domově a spolu se ženou a dvěma malými dětmi jsme se vrátili na Valašsko. Zpátky v Rožnově jsme od roku 2006, máme čtyři krásné děti a bydlíme v domku na Dolních Pasekách. Pracuji ve firmě ON Semiconductor. Postupně jsem zde vystřídal více pozic - od čistě technické profese programátora, přes vedoucího týmu až po dnešní manažerskou pozici. 

Proč kandiduji

Bydlíme v nádherném a malebném městě uprostřed hor. A toto není jenom můj dojem lokálního patriota. Toto slýchám pravidelně od pracovních návštěv z celého světa. Je ale potřeba dále pracovat a rozvíjet dědictví, které jsme dostali od minulých generací a pokračovat ve zvelebování Rožnova. Proto jsem se rozhodl nabídnout své schopnosti a zkušenosti nabyté při práci v mezinárodním prostředí ku prospěchu našeho města.

Věřím, že zdravý rozum může zvítězit na politikařením a prosazováním názorů úzkých skupin. Věřím, že je možné se oprostit od krátkodobých zájmů a společně pracovat na dlouhodobých cílech, které přinesou užitek všem občanům města. Věřím, že každodenní poctivou prací uděláme Rožnov ještě krásnější a lepší místo k životu.